Днес 11 ноември (сряда) 2020 г.,  от 11 часа се открива научна сесия за студенти, докторанти и млади учени - BEST PAPER „Crystal Prize".

В периода май – октомври във всички факултети и филиали на Русенски университет се проведоха научни сесии, на които бяха избрани най-добрите 14 доклада. Номинираните научни доклади ще бъдат представени днес във виртуалното заседание на английски език от участници от България, Украина, Великобритания и Австралия.

img1.jpg

Събитието е част от Програмата посветена на 75-годишния юбилей на Русенския университет и с него се открива ежегодната 59-та НАУЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ на Русенски университет „Ангел Кънчев" и Съюз на учените – Русе „Нови индустрии, дигитална икономика, общество – проекции на бъдещето III".
Научните доклади се подготвят съвместно с научни ръководители и ще бъдат публикувани в големия юбилеен сборник на конференцията Best paper „Crystal prize".
Каним всички желаещи да подкрепят участниците! Повече информация за програмата и линка на събитието на този адрес- http://conf.uni-ruse.bg/bg/docs/BP_Students_2020.pdf

img2.jpg

За повече информация: