Накратко за катедра Транспорт​ --Link--

На 15.02.2016 г. започва летния семестър за студентите редовно обучение за учебната 2015-2016 година. Учебният разпис може да намерите в страницата на университета. Призоваваме всички студенти да организират времето си за да посещават учебните занятия, съобразявайки се с разписа който имат.

​От 11.2015 г. е открит Академичен клуб "Четири колела", с ръководител ас. д-р инж. Димитър Грозев, преподавател от катедра Транспорт. Клубът има страница във Facebook "Четири колела". Който проявява интерес към дейността на клуба може да се включи по всяко време. За контакти кабинет 5.19 тел. 082 888 231.

Студентите от специалност ТУТ и ЕФП, които имат проблеми с невзети изпити или проблеми с обучението да се свържат за консултации със съответните си отговорници на групите, или с ръководителя на катедра Транспорт - доц. Асен Асенов, корпус 20, кабинет 24.